PVC Doğrama

Dizayn Cam Balkon

PVC Doğrama

PVC doğrama pencerelerde ve kapılarda tercih edilen PVC doğrama yüksek kalitede su sızdırmazlık özelliğine sahiptir. PVC doğrama yaşam alanları için pek çok avantaj sunmaktadır. Ayrıca ısı yalıtımı ve diğer sağlamış olduğu kolaylıklar ile de ev ve iş yerleri için en çok tercih edilen malzemelerden biridir.

pvc dograma

PVC Doğramanın Avantajları
Su sızdırmazlığı konusunda profesyonel bir üründür. Özellikle iklim şartlarına uyum sağlayabilme konusunda yüksek performans sunmaktadır. Ev veya iş yerleriniz için tercih edebileceğiniz PVC doğrama her ortama uyum sağlayabilecek estetik bir görünüm sunar. Temizliği ve bakımı oldukça kolay olduğu için ekstra bir bakım masrafı gerektirmez. Zor iklim şartlarına bile oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca yangınlarda da yüksek dirence sahip olduğu için tercih edilmektedir. Çevreye karşı duyarlıdır. Geri dönüşüm için %100 uygundur. Üretim aşamasında ise oldukça düşük bir enerji ile üretildiği için maliyet açısından da ekonomiktir.

Pek çok katkı maddesi ilave edilerek üretilen PVC doğrama malzemesi uzun süreli kullanım için tercih edilmektedir. Yapısı uzun süre kullanıldığında bile deforme olmaz. Rengini ve parlaklığını sadece temizliğini yaparak koruyabilirsiniz. Çok yönlü bir kullanıma sahiptir. Sadece yaşam alanlarında kapı ve pencere için değil tıp sektöründe ve otomobil sektöründe de kullanılmaktadır. Diğer doğrama ürünlerine göre maliyet olarak oldukça ekonomiktir. Dayanıklı ve ekonomiktir. Üretim aşamasında kullanılan malzemelere bakıldığında ağaç kesimini yüksek oranda azalttığı bilinmektedir. Çevreye karşı duyarlı bir üründür.

Herhangi bir yanma esnasında oldukça zor tutuştuğu gibi kendiliğinden sönebilme özelliğine de sahiptir. Isı yalıtımı için soğuk kış şartlarında bile yüksek performans sergilemektedir. Özellikle soğuğa karşı balkon kapısı için PVC doğrama kapılar ülke genelinde en sık tercih edilen ürünlerden biridir. PVC doğrama sağlık için zararlı hiçbir materyal içermez. Yaşam alanlarında güvenle tercih edebileceğiniz PVC doğrama çok yağış alan bölgelerde su geçirmezlik özelliği için de sıklıkla tercih edilmektedir. Daha yüksek performans ile evlerinizde PVC doğrama kullanmak için özellikle kapı ve pencerelerde ısı yalıtımına uygun camlar da tercih edilmelidir. En kaliteli sonucu elde etmek için profesyonel bir ekip ile birlikte çalışmalısınız.