Sineklik Sistemleri

Dizayn Cam Balkon

Sineklik Sistemleri

Havaların ısınmasıyla beraber kapı ve pencereli açık tutma mevsimi de gelmiş bulunmaktadır. Yazın kapı ve pencere açmak ne yazık ki dışarıda yer alan haşereler açısından oldukça riskli bir hale gelmektedir. Çünkü dışarıda yer alan uçan ve yürüyen her türlü haşerenin evimize girebilmesi söz konusudur. Bunu engelleyebilmek için en çok başvurulan yöntem elbette pencere ve kapılara sineklik taktırmaktır. 

sineklik 1 736x414 1

Pimapen için uygulanabilen oldukça modern ve şık tasarıma sahip olan sineklik türleri bulunmaktadır. Sizler de bu sineklikleri tercih ederek evinizi her türlü haşereden koruma şansını elde edebilirsiniz. Ayrıca evcil hayvanınızı da güven altına alabilirsiniz. Eğer bebeğiniz varsa bebeğinizin de balkona çıkmasını, cama çıkmasını engelleme şansına sahip olabilirsiniz. Pimapen üzerinde uygulanabilen birbirinden farklı sineklik sistemi bulunmaktadır. Avrupa sineklik olarak İstanbul da her ihtiyaca ve bütçeye göre tüm sineklik modellerinin üretimini yapmaktayız. İstanbul içi öncelikli olarak Avrupa yakası ilçelere yerinde sineklik hizmetlerimiz vardır. Ölçüm veya sineklik montajı için hizmet sunmaktayız.

Sizler de bu sineklik sistemleri arasından kendinize en uygun olanını seçerek son derece uygun pimapen sineklik fiyatları karşılığında tam istediğiniz gibi bir koruma sağlama imkânını hemen şimdi kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Pimapen sineklik çeşitlerinin diğer bir ismi de menteşeli sinekliktir. Hatta mıknatıslı sineklik olarak ta söylenen model aynıdır. Mıknatısta sinekliğin birleşim yerinde olduğu için bu isimle de anılır. Mıknatıs yok ise bir birine geçen bir sistem ile de yapılabilmektedir.