Kurumsal

Dizayn Cam Balkon

Hakkımızda

Türkiye’de cam balkon üretmek isteyen ilk firmalara, sahip olduğumuz tecrübe ve emeği esirgemeyerek, sistemlerinin tasarımında her zaman yol gösterdik. Cam balkon üretim, montaj, satış ve satış sonrası hizmetlerde toplam kalite yönetimi anlayışıyla hareket ediyoruz, tecrübeli ve geniş kadromuzla, kesin müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm bunları yaparken sektörümüzde lider, kaliteli ve yenilikçi kimliğimizi geliştirmeyi hedefliyoruz.

A Kaliteli ürünleri ve üstün işçilik uygulamalarımızla cam balkon sistemlerinde fark yaratmaktayız. İstanbul cam balkon için üretici konumunda olan firmamız Dizayn Cam Balkon Sistemleri tüm ürünlerinde uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Katlanır, sürme ve ısıcamlı cam balkonlarda farklı renk alternatifleri ile binanıza en uygun modeli sizler için üretiyoruz.

Kış-Bahçesi4

Cam balkonu birden fazla balkonunuza uygulama şekli vardır. Önemli olan en idealini düşünebilmektir. Biz yıllara dayalı birikim ve işimize olan ilgimizle emin olun sizlere en ideal olan uygulamayı sunarız. Kalite tartışılmaz diyoruz ve İstanbul’un en iyi cam balkonlarından birini sizlere sunduğumuzdan emin olun. Ömür boyu paslanmazlık garantisi, çift rulmanlı tekerlek sistemi, son derece güçlü bir gömme sistem kilit aksamı, galvenizli sarı demir hammaddeden üretilen son derece güçlü profil aksamı ve şişecam patentli camlarımız… Evet kalite rahatlıktır, mutluluktur.

Ölçü kalitesi, malzeme kalitesi dedik. Yeter mi? Yetmez. Personel ve usta kalitesi de son derece önemlidir. Montaj ustalarımızın işini severek yapması en az diğerleri kadar önemli ve belirleyicidir. Ustalarımızın işlerini yaparken adeta sanat icra ettiklerini düşüneceksiniz, göreceksiniz. Yapılan cam balkon uygulamasını serçe parmağınızla kullanabilme imkanını sizlere sunduğumuzu göreceksiniz.

Yıllara dayalı birikimimizle yıllar boyu sorunsuz kullanacağınız bir cam balkon sistemi vaad ediyoruz.